Vlastní potisk Rubikovy kostky


Obecné informace

Kvůli časté poptávce kvalitních kostek polepených na míru jsme pro Vás vytvořili formulář, přes který Váš nápad zrealizujeme ještě rychleji. Váš požadavek zpracujeme a zpět Vám zašleme návrh a cenovou kalkulaci. Můžeme dodat samotný potisk, a nebo i rovnou polepenou kostku. Pro potisk používáme pouze kvalitní kostky. Použitá technologie tisku zaručuje dobrou odolnost a životnost barev.


polepy na rubikovu kostku polepy na rubikovu kostku polepy na rubikovu kostku polepy na rubikovu kostku polepy na rubikovu kostku polepy na rubikovu kostku polepy na rubikovu kostku polepy na rubikovu kostku polepy na rubikovu kostku polepy na rubikovu kostku polepy na rubikovu kostku

Cena

Cena se odvíjí od rozsahu vlastní grafiky pro kostku a na množství poptávaných kusů. V následující tabulce jsou uvedeny ceny polepů při potisku kompletně celé kostky 3x3x3 vlastním motivem. Kostku pro potisk lze však vybrat jakoukoliv jinou z našeho sortimentu.


MnožstvíCena za 1ks (bez DPH)
Pouze polepyPolepy s kostkou
 1 ks 206 Kč (249 Kč s DPH) 412 Kč (499 Kč s DPH)
2 ks a více  159 Kč 369 Kč
 10 ks a více 149 Kč 329 Kč
 100 ks a více  129 Kč 249 Kč
250 ks a více dohodou dohodou

Doba dodání

Polepy zhotovíme 2-4 týdny od schválení návrhu. Dodání včetně kostky závisí, zda je aktuální zboží v daném množství skladem. Pro 100 kusů a více se dodací lhůta může prodloužit o další 1-2 týdny, snažíme se však dodat zboží co nejrychleji.