Doprava / Obchodní řád

Ceny doručení a plateb:

Zboží nad 1200Kč expedujeme pro vybrané druhy dopravy do ČR i na Slovensko zdarma! Při doručení na Slovensko platíte vždy v Eurech.dodání

Při převzetí zboží na dobírku na pobočkách Zásilkovny a u kurýra PPL lze platit v hotovosti i kartou. Všechny ceny uvedené na těchto stránkách jsou včetně DPH. Zboží expedujeme každý pracovní den.Elektronický obchod:

Jan Hetych
Pod Vinicí 2842
530 02 Pardubice

IČ: 75447401
DIČ: CZ9007153562 (Plátce DPH)

Zapsán:
Městský úřad Holice
Obecní živnostenský úřad
Holubova 1, Holice, 534 14 Holice v Čechách
Č.j.: ŽÚ/627/2010/Ho/3


Bankovní účet:
2000066965 / 2010 (FIO ČR)
2000066965 / 8330 (FIO SK) - případně formát IBAN: SK21 8330 0000 0020 0006 6965
Pro platbu ze Slovenska prosím postupujte podle pokynů v potvrzovacím e-mailu objednávky. NEZADÁVAT MEZINÁRODNÍ PLATBU!

Kurz 24,5 Kč = 1 Euro.Záruky a reklamace:

Na všechno zboží poskytujeme plnou dvouletou záruku, zajišťujeme pozáruční servis. V případě reklamace nás prosím nejdříve kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, vše vyřídíme individuálně ku prospěchu zákazníka. Obvykle Vám na naše náklady můžeme dodat náhradní díl a vadný díl lze jednoduše nahradit. Lze se domluvit na dodání náhradních dílů v případě zničení některého z dílů hlavolamu.Odstoupení od smlouvy:

Zboží zakoupené v internetovém obchodě lze dle zákona vrátit do 14 dnů bez udání důvodů. Zboží však musí být vráceno v původním stavu včetně příslušenství a faktury. Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé pro uvedení produktu do původního stavu. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Odstoupení od smlouvy nelze uplatnit když podle § 53 občanského zákoníku:
Na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele (typicky zhotovení kostek s vlastními polepy na míru).Zpracování osobních údajů:

Prohlašuji, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně. Zceka vyjímečně informujeme naše zákazníky o důležitých změnách přes e-mail.Barvy:

Barvy produktů na těchto stránkách se mohou lišit:
1) V důsledku rozdílného nastavení monitoru
2) V důsledku rozdílných podmínek, kde byla fotografie pořízena.Nálepky na zakázku:

Nálepky na kostku jsou tištěny na matnou folii s důrazem na životnost. Barevné podání oproti návrhu se může lišit v závislosti na nastavení monitoru. Pro co nejvěrnější barevné podání výsledného produktu je nutné Váš monitor zkalibrovat speciální sondou.Dárkové poukazy:

Poukaz lze uplatnit i na poštovné. Nálepky zdarma a poštovné zdarma se vztahují i při uplatnění poukazu. Poukaz po splatnosti či nevyužitá částka poukazu je bez náhrady.