V tyto dny hlavolamy expedujeme přes všechny dopravce. V případě Vaší nejbližší Zásilkovny si prosím ověřte, zda je v tyto dny vůbec otevřena. Pro bezkontaktní převzetí u všech dopravců doporučujeme zaplatit nám objednávku předem a nebo dobírku platit až na místě bezkontaktně kartou. PPL Slovensko dobírka lze zaplatit nyní pouze kartou při převzetí.

Dárkový poukaz 1000 Kč

Dárkové poukazy|Výrobce » Ostatní|Všechny produkty

  • Produkt: Dárkový poukaz 1000 Kč
    Produkt: Dárkový poukaz 1000 Kč
Cena:1000.00
Skladem (ihned) > 5 ks

Informace o produktu

Pokud se v záplavě našich hlavolamů neorientujete tak dobře, jako Váš obdarovaný, nebo jen nevíte, co mu vybrat, darujte mu dárkový poukaz a nechte výběr na něm!

Poukaz Vám můžeme zaslat zdarma elektronicky (vyberte platbu předem a osobní převzetí za 0 Kč) nebo Vám ho můžeme zaslat klasicky již vytištěný včetně poštovného v pěkné dárkové obálce (která bude uvnitř jiné, v které Vám ho zašleme).

Platnost poukazu je miminálně 3 měsíce (vždy k poslednímu dni v měsíci a to 3 měsíce od nákupu). Částku lze využít i na poštovné. Nálepky ke kostce 3x3x3 zdarma (objednávka nad 700 Kč) a poštovné zdarma (objednávka nad 1200 Kč) platí i při využití poukazu.


Prodejní informace

+ výběr necháte na obdarovaném
+ cenu lze využít i na poštovné.

- poukaz po splatnosti případně nevyužitá částka poukazu je bez náhrady
- pokud víte co konkrétně udělá radost, hlavolam bude vždy lepším dárkem

Podobné produkty: